Polityka zwrotów

Przegląd

Nasza polityka zwrotów i zwrotów obowiązuje przez 14 dni. Jeśli od zakupu minęło 14 dni, nie możemy zaoferować pełnego zwrotu ani wymiany.

Aby kwalifikować się do zwrotu, przedmiot musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Kilka rodzajów towarów jest zwolnionych ze zwrotu. Towary łatwo psujące się, takie jak żywność, kwiaty, gazety lub czasopisma, nie podlegają zwrotowi. Nie akceptujemy również produktów, które są artykułami intymnymi lub sanitarnymi, materiałami niebezpiecznymi lub łatwopalnymi cieczami lub gazami.

Dodatkowe elementy bezzwrotne:

  • Karty upominkowe
  • Oprogramowanie do pobrania
  • Niektóre artykuły do ​​​​zdrowia i higieny osobistej

Aby dokonać zwrotu, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu.

Proszę nie odsyłać zakupu do producenta.

Są pewne sytuacje, w których przyznawane są tylko częściowe zwroty:

  • Książka z wyraźnymi śladami użytkowania
  • CD, DVD, taśma VHS, oprogramowanie, gra wideo, kaseta magnetofonowa lub płyta winylowa, która została otwarta.
  • Dowolne przedmiot nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzony lub brakuje części z przyczyn nie związanych z naszym błędem.
  • Każdy przedmiot, który jest zwracany po upływie 30 dni od dostawy
Zwroty Po otrzymaniu i sprawdzeniu Twojego zwrotu wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony przedmiot. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu zwrotu. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, Twój zwrot zostanie przetworzony, a kredyt zostanie automatycznie zastosowany do Twojej karty kredytowej lub oryginalnej metody płatności, w ciągu określonej liczby dni. Spóźnione lub brakujące zwroty Jeśli jeszcze nie otrzymałeś zwrotu, najpierw sprawdź ponownie swoje konto bankowe. Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej. Oficjalne zaksięgowanie zwrotu może trochę potrwać. Następnie skontaktuj się ze swoim bankiem. Często przed zaksięgowaniem zwrotu pieniędzy mija trochę czasu. Jeśli po wykonaniu tych czynności nadal nie otrzymałeś zwrotu, skontaktuj się z nami pod adresem {adres e-mail}. Wyprzedaż przedmiotów Zwrotowi podlegają tylko produkty o normalnej cenie. Przedmioty sprzedaży nie podlegają zwrotowi.

Wymiana

Wymieniamy tylko przedmioty, które są wadliwe lub uszkodzone. Jeśli potrzebujesz wymienić go na ten sam przedmiot, wyślij nam e-mail na adres kontakt@elerium.eu i odeślij przedmiot na adres: 05-270 Marki, Duża 28a

Dostawa i zwroty

Aby zwrócić produkt, wyślij go na adres: 05-270 Marki, Duża 28a.

Będziesz odpowiedzialny za opłacenie własnych kosztów wysyłki w celu zwrotu przedmiotu. Koszty wysyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli otrzymasz zwrot pieniędzy, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odjęty od Twojego zwrotu.

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, czas, jaki może upłynąć, zanim wymieniony produkt do Ciebie dotrze, może się różnić.

Jeśli zwracasz droższe produkty, możesz rozważyć skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub wykupienie ubezpieczenia wysyłki. Nie gwarantujemy, że otrzymamy zwrócony przedmiot.

Potrzebujesz pomocy?

Napisz kontakt@elerium.eu w celu uzyskania informacji o polityce zwrotów.